تبلیغات
سوالات پزشکی در دسته بندی بیماری های جنسی
موضوع :

آیا ریزش مو بعد از مصرف قرص های ضدبارداری (اورژانسی) طبیعی است؟

سلام وقتتون بخیر. من خانومم در 1 ماه 3 بار قرص اورژانسی مصرف کرده .. این بار اخر که استفاده کرد خیلی دردهای شدیدی داره و امروز صبح لکه بینی داشته ولی خونش رنگ خیلی تیره ای داشت... الان یه تیکه از موهاش به صورت دسته ای  از جلوی سرش ریخته و خیلی ترسیده ... خانومم الان داره قرص های هورمونی مصرف میکنه که در ترکیباتشون جلوگیری از بارداری هم داره.و دکترش گفته تا 21 روز باید استفاده کنه ...و هرشب که قرص هاشو استفاده میکنه حالت تهوع بهش دست میده ... لطفا درباره ی  ریزش موهاش و وضعیتش راهنماییون کنید ..
پاسخ به سوال اصلی
اولا وقتی قرص ضدبارداری مصرف میکنند چرا اورژانسی مصرف کردند؟ دوما حتما یک   تست  بارداری  و سونو واژینال بدهند اگر منفی بود تست  تیرویید  و  تستوسترون  بدهند شاید  ریزش مو  برای اختلالات هورمونی باشد
پاسخ داده شده توسط : دکتر فروزان سیاوش موخر
دکتر فروزان سیاوش موخر
دکتر فروزان سیاوش موخر
زنان و زایمان
2 هفته پیش
0
پاسخ

پاسخ داده شده توسط : دکتر فروزان سیاوش موخر
از شکیبایی شما متشکریم ...