مشاوره با پزشک بوسیله تلفن یا WhatsApp
مشاهده پزشکان

موضوع: علت بدتر شدن جانباز شیمیایی بعد از تزریق واکسن کرونا

2 831
سلام و وقتتون بخیر
پدرم زمینه عصبی شدن رو داشت چون ترکش تو سرشون هست و کمی هم بدنشون شیمیایی هست بعد از واکسن سینوفارم خیلی بدتر شد و ۴روز بیمارستان روزبه بستری شد الان ترانکوپین و لورازپام مصرف میکنه دوز دوم واکسن رو دریافت کنه مشکلی پیش نمیاد ؟ به دکترشون دسترسی نداریم ممنون میشم جوابمو بدین نوبت دوم واکسنش شده من نمیدونم باید چکار کنم

پاسخ داده شده توسط : دکتر فرامرز ذاکری   -   دکتر مهناز روحی 2 هفته پیش


پاسخ سوال

پاسخ پزشک سایت سلامتی 24 :

مشکلی نیست  واکسن تزریق کنید

5
آیا پاسخ این سوال برای شما مفید بود؟ نظر ارزشمند شما ثبت شد
پاسخ پزشک سایت سلامتی 24 :

سلام 

احتمال داره دوباره چنین حالت‌هایی تکرار بشه . اگر دکتر متخصص اعصاب و روان اجازه دادند واکسن را بزنند.

1
آیا پاسخ این سوال برای شما مفید بود؟ نظر ارزشمند شما ثبت شد
نظر خود را بنویسید
captcha

واکسن کرونا و بیماران شیمیایی مشاوره پزشکی | سلامتی 24
مشاوره پزشکی تلفنی و آنلاین پیگیری و انتقال نوبت
اخبار و اطلاعات کرونا
مشاوره پزشکی تلفنی و آنلاین
پیگیری و انتقال نوبت
دانلود اپلیکیشن
بیشتر
ارسال تیکت
یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید