سلامتی 24
سوالات پزشکی در دسته بندی عمومی
موضوع :

علت و درمان التهاب و قرمزی محل تزریق یک ماه بعد از زدن آمپول نوروبیون

سلام خنمی 32ساله هستم 1ماه پیش آمپول نوروبین زدم 
جای آمپولم 4روزه خارش شدید داره و قرمز شده ورم کرده
میخواستم بدونم اگر میشه فعلا دارو بهم بدید
    • پاسخ به سوال اصلی
      سلام 
      شما بایدبه متخصص پوست مراجعه کنید .
      پاسخ داده شده توسط : پزشک سایت سلامتی 24
      9 ماه پیش
      -6
      پاسخ
    • پاسخ به سوال اصلی
      بعضی از ویتامین های دسته b حساسیت زا هستند و بصورت نادر باعث شوک آلرژیک یا آسیب بافتی میشند .بیشتر از حساسیت این اختلال در شما بخاطر تزریق سطحی و زیرجلدی صورت گرفته در صورتی که در 2روز آینده با کمپرسور آب گرم و ماساژ تورم کم نشد و یا اگه الانم در مکان تزریق ترشح و بی حسی میکنید به متخصص پوست برای تخلیه ندول مراجعه کنید
      پاسخ داده شده توسط : دکتر سعید حیدری
      دکتر سعید حیدری
      دکتر سعید حیدری
      دکتری حرفه ای پزشکی
      7 ماه پیش
      8
      پاسخ
    • سلام من دخترکلاس دوم دارم الان یک هفته وقتی مدفوع میکنه خونم ازمقعدش بیرون میاد الان دوروزه که ادرارهم میکنه بازم دوتاسه قطره خون ازمقعدش بیرون میاد چکار کنیم
      6 ماه پیش
      گزارش نظر
      پاسخ
    • سلام خسته نباشید من مریض شدم دکتر برام نوروبیون با علایم اومیکرون داشتم زد ولی جای امپول نوروبیونم بعدازسه روز قرمز خارش وجوش های ریز خارشی زده خیلی بد میترسم واقعا بایس چیکار کنم
      5 ماه پیش
      گزارش نظر
      پاسخ
    • سلام  ببخشید من هفته پیش چهار تا امپول  ویتامین دی3 امپول  ویتامین بی  با آمپول بتامتازون با امپول rocamix20  زدم  جای دوتا امپولا قرمز وسفت شده خارش داره چه دارویی استفاده کنم
      4 ماه پیش
      گزارش نظر
      پاسخ
برچسب ها :
پاسخ داده شده توسط : , دکتر سعید حیدری

علت و درمان التهاب و قرمزی محل تزریق یک ماه بعد از زدن آمپول نوروبیون
از شکیبایی شما متشکریم ...