استشر الطبيب عبر الهاتف أو WhatsApp
راجع الأطباء
الرقابات الإلكترونية :

مشاوره پزشکی آنلاین و تلفنی (مشاوره غیر حضوری) با بهترین متخصص و فوق تخصص

برای پاسخ به سوالات پزشکی و روانپزشکی خود می توانید نوبت مشاوره تلفنی (مشاوره غیرحضوری) دریافت نمایید و سوال خودتان را با دکتر مورد نظرخودتان مطرح نمایید؛ با توجه به زمان مورد نظر شما ، پزشک متخصص ، روانشناس و یا مشاور با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی نموده و به سوالات شما در زمینه پزشکی مورد نظرتان مشاوره می دهد.

قبل از تماس تلفنی و در حین نوبت گیری این امکان برای شما وجود دارد تا توضیح مختصری در مورد مشکلات برای دکتر مطرح نموده و اگر مدارک پزشکی ، عکس ، سی تی اسکن ، سونوگرافی و یا اطلاعات دیگری اگر دارید برای پزشک ارسال نمایید؛ قبل از تماس تلفنی با شما ، پزشک مدارک پزشکی و توضیحات شما را مطالعه نموده و در زمان انتخابی با شما تماس گرفته و به شما در مورد مشکلات مشاوره می دهد.

مشاوره پزشکی تلفنی چیست و چه کاربردی دارد؟

در صورتی که کسی به پزشک متخصص و فوق تخصص مورد نظرش دسترسی ندارد و یا در شهری دیگر زندگی می کند ممکن هست که نیاز به گفتگوی تلفنی داشته باشد و از خدمات پزشک و مشاوره از راه دور استفاده کند، که مشاوره تلفنی یکی از بهترین روش های برقراری ارتباط با پزشک می باشد. البته با گسترش هر چه بیشتر اینترنت و افزایش دسترسی عموم به اینترنت پرسرعت امکان برقراری ارتباط از طریق تماس اینترنتی با پزشک و مشاوره اینترنتی صوتی و تصویری برای خیلی از مردم به یک امر عادی مبدل شده است. اما هنوز میتواند به دلیل سهولت در استفاده، مشاوره پزشکی تلفنی را مرسوم ترین نوع مشاوره غیر حضوری نامید.

مشاوره پزشکی آنلاین و غیرحضوری (مشاوره تلفنی) چه مزیتی دارد؟

چرا مردم تمایل بیشتری به مشاوره تلفنی و مشاوره غیرحضوری دارند؟

مشاوره تلفنی و مشاوره غیرحضوری با پزشکان و مشاوران چه معایبی دارد؟

مزایای مشاوره تلفنی برای مشاورین و پزشکان چیست؟

سلامتی 24 درچه تخصص هایی امکان مشاوره غیرحضوری و تلفنی را فراهم کرده است؟

على الاستشارات الهاتفية تتبع وإلغاء الموعد
اخبار و معلومات حول الكورونا
على الاستشارات الهاتفية
تتبع وإلغاء الموعد
قم بتنزيل التطبيق
أكثر
ارسال تیکت
یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید