Google Analytics Alternative

رازهایی که زنان آرزو دارند شما بدانید

عشق

آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید زنان چه مردانی را دوست دارند؟  در این مقاله قصد داریم ۱۷ رازی که زنان آرزو دارند مردان بدانند را فاش کنیم. این رازها بر اساس تحقیقی است که بر روی زوج های شاد و سالم انجام شده است.

راز اول:  زنان مردانی را تحسین می کنند که بخش احساسی خوبی دارند به خصوص زمانی که ناراحتند و حس خوبی ندارند. بازوی خود را در اطراف او قرار دهید و به او دستمال کاغذی برای پاک کردن اشک هایش بدهید. مراقبت، یک راه قدرتمند برای برقراری ارتباط است.

عشق

زمانی که صحبت از عاشقی به میان می آید بیشتر زنان مردانی را دوست دارند که نقش مردانه سنتی خود را حفظ کرده باشند. این موضوع  در مرحله خواستگاری نیز از اهیمت ویژه ای برخوردار است. زنان به خوبی توانایی حرکت دادن صندلی یا باز کردن در را دارند اما اگر می بینید زنی در انجام این کارها مردد است او منتظر است تا یک جنتلمن اینکار را برایش انجام دهد.

عشق

سبک ها و مدهای مختلفی می ایند و می روند. اما توجه یک مرد به نحوه لباس پوشیدن خود باید همیشگی و دائمی باشد. از اولین قرار تا ماه عسل و روزهای بعد از آن، نحوه لباس پوشیدن یک مرد برای زن بسیار مهم است. شما باید بدانید  طرف مقابل شما از چه استایلی خوشش می اید.اگر مردی با شلوار جین تنگ را دوست دارد پس شک نکنید و شلوار جین تنگ بپوشید.

عشق

بله این نکته  از زبان خانم ها گفته نشده است اما تحقیقات روانشناسی نشان می دهد زنان این موضوع را بیشتر ترجیح می دهند. یکی از مطالعات انجام شده دریافته است که رنگ قرمز  باعث می شود مرد قدرتمندتر، جذاب تر و از لحاظ جنسی مطلوب تر نشان دهد. با این وجود نکته ای نیز در این مورد وجود دارد.  باید به خاطر داشته باشید که رنگ قرمز باعث نمی شود مرد زیباتر و مهربان تر به نظر برسد. این بخش به خود شما بستگی دارد.

عشق

بر اساس مطالعات انجام شده هیچ چیزی همانند مردی که می خواهد خود را اصلاح کند و فرد بهتری باشد نمی تواند زن را جذب کند. زنان رشد فردی را دوست دارند. ان ها عاشق مردانی می شوند که متفکر  و حساس هستند.  آن ها دوست دارند مردشان معایب خود را تشخیص دهد و برای رفع آن تلاش نماید.

عشق

وقتی چیزی خانم ها را اذیت می کند به دنبال گوش دادن شما هستند و به نصیحت کردن نیازی ندارند. از آنجایی که آقایان راه حل محور هستند فکر می کنند باید همه چیز را درست کنند  و تغییر دهند. اما برای خانم ها گوش دادن تنها چیزی است که می تواند یک رابطه را عمیق تر کند.

عشق

گوش دادن یکی از موارد مهمی است که خانم ها به آن نیاز دارند اما او باید بداند که حرف هایش شنیده شده است. سر تکان دادن به تنهایی نمی تواند موثر باشد. وقتی او مکث می کند نشانه ای برای پاسخ دلسوزانه  و از روی توجه می دهد. اگر به شما بگوید به خاطر سخت گیری رییسش ناراحت است، می خواهد این جمله را از طرف شما بشنود: متاسفم که روز سخت و دشواری داشتی. به یاد داشته باشید که در برابر راه حل دادن باید مقاومت کنید.

عشق

معمولا مردان برای رسیدن به رابطه جنسی، سریع ترین راه را انتخاب می کنند. در مقابل، زنان ترجیح می دهند مسیر آهسته را پیش روی خود داشته باشند. زنان نیز رابطه جنسی را دوست دارند اما شیوه و روش آن‌ها متفاوت است.  آنها ترجیح می دهند با طرف مقابل رابطه نزدیک داشته باشند و درک شوند. آن ها عاشق بودن را بیشتر از هر چیز دیگری دوست دارند. به عبارت دیگر زمان، صحبت کردن، لمس کردن و عشق بازی نقش مهمی در این موضوع دارد.

عشق

زنان تمایل دارند به هنگام برقراری رابطه جنسی صحبت کنند.  آنها دوست دارند مرد خود را راضی کنند. در چنین شرایطی یک رویکرد همراه با نزاکت بهترین انتخاب خواهد بود. از او بپرسید چه چیزی را بیشتر دوست دارد  و هر چیزی که خودتان دوست دارید را به  شیوه مثبت و درست از او بخواهید.

عشق

زمانی که تمایلی به برقراری رابطه جنسی  ندارید او نیز حس خوبی نخواهد داشت. ممکن است احساس کند در تحریک شما ناتوان شده است و تلاش می کند به خود ثابت کند این حس اشتباه است. او دوست دارد در مورد همه اتفاقاتی که رخ می دهد وکارهایی که می تواند در این رابطه انجام دهد صحبت کند. این یک موضوع قابل لمس برای هردوی شماست اما صحبت کردن در مورد مشکلاتی که وجود دارد یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

عشق

این گفته را به یاد دارید که تقلید بالاترین شکل چاپلوسی است؟  معمولا زنان احساسی که در مورد شما دارند را با تقلید خلق و خو و حرکات شما منتقل می کنند. او ممکن است در رستوران غذایی را همانند غذای شما سفارش دهد، رنگ مورد علاقه شما را بپوشد یا  دست شما را بگیرد و لبخند بزند.  تقلید کردن راهی است که او تلاش می کند به کمک آن، احساس خود را منعکس کند.

عشق

ایا شریک زندگی شما ژاکتتان را دور خود می پیچد یا دزدکی به سراغ پیراهن کار شما می رود؟ برخی از محققان دریافته اند که عطر و بوی عرق یک مرد اثر آرامش بخشی بر روی زن دارد.

عشق

زنان دوست دارند همیشه از طرف مرد خود مورد تحسین قرار گیرند. آنها دوست دارند بارها  زیبایی و جذابیتشان را باز گو کنید. آن ها مردانی را دوست دارند که بدون گفتن این موضوع، خودشان راه تحسین و تعریف را بلدند. به عنوان مثال وقتی یک لباس جدید و زیبا می پوشد، از شما می خواهد به او توجه کنید. به طور کلی اگر او جذاب شده است، مدل مویش را تغییر داده است یا اندامش بهتر شده است این موضوع را به او بگویید. زنان دوست دارند بشنوند.

عشق

زمانی که زن می خواهد در مورد رابطه صحبت کند بدین معنی نیست که شما کار نادرستی انجام داده اید.  متخصصان بر این باورند که بیشتر زنان دوست دارند در مورد وضعیت رابطه، چیزی که به خوبی پیش می رود و مواردی که به درستی به پیش نمی رود صحبت کنند. این یک موضوع خوب است.  یک صحبت صادقانه و گسترده می تواند هر دوی شما را به هم نزدیک تر کند.

عشق

ممکن است با نشستن در کنار او احساس راحتی کنید اما بیشتر زنان موقعیت چهره به چهره را ترجیح می دهند.  زنان دوست دارند به هنگام صحبت کردن با مرد خود رابطه  و تماس چشمی داشته باشند. نگاه کردن به چشم او در طول رابطه جنسی می تواند رابطه شما را در خارج از رختخواب نیز عمیق تر کند.

عشق

از کجا می دانید که او برای متعهد شدن آماده است؟ این چیزی است که معمولا زنان آن را از شما پنهان می کنند. آن ها اغلب نمی خواهند در مورد آن زیاد صحبت کنند. اگر او آماده باشد و به شما زمان داده باشد، در فرصت بعدی که زمان پیش آمد، خود را آماده ارائه پیشنهاد مثبت یا منفی کنید.

عشق

عشق و دوست داشتن چیزی است که او همیشه خواهد خواست و اصلا مهم نیست چند سال در کنار یکدیگر زندگی کرده اید. گل خریدن، یک شام صمیمی، چند خط شعر عاشقانه یک موضوع کلیشه ای به نظر می رسد اما بیشتر زنان چنین حرکات عاشقانه ای را تحسین می کنند و اغلب قدردانی خود را نشان می دهند.

گردآوری و ترجمه مطالب توسط دکتر علی اجودی و همکاران ایشان در گروه Salamati24

http://www.webmd.com/men/ss/slideshow-secrets-women-wish-you-knew

مطالب پیشنهادی

توسط: | دیدگاه ها: 0 | ۹ اسفند ۱۳۹۵

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

دیدگاه شما

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
IraqIran