AboutUs-slider2

همه ما هنگام بیمار شدن یا مشاهده بیماری یکی از نزدیکان این نگرانی را حس کرده ایم که در این زمان و این شرایط به کجا و کدام پزشک مراجعه کنیم. بهترین کسی که می تواند درحال حاضر به ما کمک کند کیست و کجاست؟
نگرانی در مورد یافتن بهترین اطلاعات و خدمات پزشکی دغدغه ای همگانی است. همیشه سوالاتی در زمینه مکان و کیفیت ارائه خدمات پزشکی، رزرو آنلاین و پرونده سلامت برای بیماران وجود داشته است که متاسفانه پاسخ مناسبی به آن ها داده نشده است. آیا این امکان هست که رزرو نوبت به سلیقه من بصورت آنلاین انجام شود؟ مردم از کدام پزشکان بیشتر راضی بوده اند؟ کسی که به من نزدیک است و بهترین خدمت را در مناسبترین زمان ارائه می دهد.

علی رغم اهمیت این مهم، ایجاد بستری مناسب برای رفع این نیاز شهروندان، به تاخیر افتاده است. شاید بیماران به سردرگمی و انتظار طولانی مدت در مطب ها عادت کرده اند. شاید هم پزشکان این مشکلات را اصلا مشکل نمی دانند.
به هر حال ما گروه مصمم کوچکی هستیم با آرزوهایی بزرگ برای تسهیل دریافت معتبر ترین اطلاعات پزشکی و جستجوی با کیفیت ترین خدمات پزشکی در نزدیکترین و سریع ترین زمان ممکن برای مردم عزیزمان.
برای شروع از شهر مشهد شروع کردیم که بدلیل مسافر و زائر زیاد، مشکل عدم آشنایی با خدمات پزشکی آن ملموس تر است. سعی کردیم که منابع اطلاعاتی ما سازمانها، اصناف و سایتهای معتبر باشند، با این حال در هیچ کجا اطلاعات کامل و به روز در این زمینه موجود نیست و ما هم ادعای کامل بودن نداریم.


ما از تک تک بازدیدکنندگان سامانه خواهشمندیم هرگونه خدماتی که در زمینه پزشکی می شناسند و در لیست ما نیست معرفی کنند تا اضافه کنیم. همچنین در صورت مشاهده نقص یا مغایرت در اطلاعات گزارش کنید تا دراسرع وقت اصلاح شود.
ضمنا اگر کسانی تمایل دارند تا با ما همکاری داشته باشند، ما از آنها استقبال می کنیم. کافیست فرم استخدام را تکمیل کرده و برای ما ارسال کنید.
با تشکر. دکتر علی اجودی

دکتر علی اجودی

مدیرعامل

مهندس مصطفی شرمسار

مدیر فناوری اطلاعات

مهندس مهدی فدوی

توسعه دهنده وب

دکتر محمد باسل عبیدی

مترجم زبان عربی

مهندس مهسا شاهی

طراح و مدیریت محتوا

مهندس سارا شاهی

طراح سایت

مهندس زهره رحمانی

طراح قالب سایت

مهندس منیره واجد

مدیر ارتباط با مشتری

مهندس ربا مشهداني

مترجم زبان عربی

معصومه محمدی

اپراتور

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A